Przedszkole Samorządowe nr 4 w Kępnie

Dzień Babci i Dziadka 2023

Za nami niezwykłe dni w naszym przedszkolu, ponieważ w ostatnim czasie mieliśmy przyjemność gościć Babcie i Dziadków, którzy mogli spotkać się ze swoimi wnukami i obejrzeć dedykowane im występy. Czas ten pełen był uśmiechów, oraz wzruszeń. Po przygotowanych dla dziadków występach był czas na złożenie życzeń i drobnych upominków przygotowanych przez dzieci.  Podczas tegorocznych obchodów Święta Babci i Dziadka mieliśmy także przyjemność przeprowadzić kiermasz babek dedykowany wsparciu  naszego byłego podopiecznego! Dziękujemy wszystkim, którzy zakupili babkę i zdecydowali się w ten sposób pomóc! Mamy nadzieje, że chwile spędzone w naszych progach były wyjątkowe i zostaną zapamiętane na długo! Dziękujemy także za obecność w tak ważnych dla dzieci chwilach! 

Zapraszamy do galerii zdjęć!