O przedszkolu

Nasze przedszkole mieści się w nowoczesnym budynku przy ulicy Cichej w Kępnie. Zajmujemy tam 7 sal, gdzie bawią i uczą się dzieci. Przedszkole otoczone jest placem zabaw, wyposażonym w atrakcyjne i bezpieczne urządzenia, oraz  ogrodem, w którym znajduje się ścieżka polisensoryczna, pozwalająca dzieciom doświadczać świat wieloma zmysłami. Zajmujemy również jeden oddział przy ulicy Przemysłowej.

Dzieci korzystają z trzech posiłków: śniadanie, obiad, podwieczorek, a oferowane menu jest zgodne z normami żywieniowymi, bogate w owoce i warzywa. Przedszkolaki mają możliwość uczestniczenia nieodpłatnie w zajęciach dodatkowych:

W przedszkolu prowadzone są również zajęcia:

W naszym przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra, która stwarza dzieciom optymalne warunki do rozwoju przy wykorzystaniu różnorodnych form i metod otwartego stylu pracy. W pracy z dziećmi nauczyciele wykorzystują wiele pomocy dydaktycznych, stosując nowatorskie metody pracy realizują wybrany program dydaktyczno-wychowawczy, pozwalający na dobre przygotowanie przedszkolaków do podjęcia nauki w szkole.

Celem przedszkola jest: