Motylki

W piątek, 21.06.24 dzieci z grupy ,,Motylki" otrzymały dyplomy za cały rok swojej edukacji w przedszkolu z życzeniami cudownych i bezpiecznych wakacji.?
Dzisiaj w grupie u Motylków,Krecików i Jeżyków dużo się działo? Przedszkolaki uczestniczyły w szukaniu skarbu w ogrodzie,odbyły się tańce na tarasie przedszkolnym,dzieci malowały farbami na streczu, zjadły podwieczorek na świeżym powietrzu, a na końcu odbyło się kolorowe holi?To był wyjątkowy dzień pełen wrażeń i atrakcji kończący cały rok przedszkolny?

W poniedziałek 10.06.24 r Motylki wraz z Wiewiórkami wybrały się gościnnie na działkę Michałka i Leny C.Dzieci bardzo aktywnie I miło spędziły wspólnie czas?Były zabawy z chustą animacyjną, guma sensoryczną, zawody w przeciąganiu sznurka?dzieci mogły skorzystać z trampoliny a także mogły zobaczyć i pogłaskać króliczki?Jeszcze raz dziękujemy Rodzicom Michałka i Lenki za tak miłe przyjęcie

W czwartek 6.06.24 r. grupę ,,Motylków" odwiedziła mama Oliwki. Pani Daria przeczytala dzieciom ciekawwą bajkę a następnie zadała kilka pytań dotyczących tekstu. Dzieci bardzo serdecznie podziękowały mamie Oliwki za spotkanie i wręczyły specjalne podziękowanie. To był bardzo mile spędzony czas. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zapraszamy kolejnych,chetnych Rodziców do wspólpracy?
We wtorek 4.06.24 r ,,Motylki" miały możliwość wyjazdu do Centrum Rozrywki Chubi Buum we Wrocławiu.Dzieci uczestniczyły w warsztatach prowadzonych przez Panie Animatorki a następnie korzystały z atrakcji znajdujących się w Chubi Boom.W trakcie zabaw zjadły pyszny obiadek i podwieczorek.To był niesamowity dzień pełen atrakcji i aktywności?
W poniedziałek 20.05.24 Motylki przygotowały słodkie upominki dla swoich rodziców z okazji zbliżającego się ich święta.
W czwartek 16.05.24 r naszą grupę odwiedził dziadek Agatki.Pan Ludwik opowiedział dzieciom o swojej pasji do pszczelarstwa. Przekazał wiele cennych informacji o pszczołach,o miodzie i jego wartościach odżywczych a także pokazał dzieciom przedmioty wykorzystywane w swojej pracy.Na koniec każdy miał okazję spróbować pysznego,świeżego miodu- prosto z pasieki Pana Ludwika?było interesująco i pysznie!!! Jeszcze raz dziękujemy!!!!
W poniedziałek 13.05.24. do grupy ,,Motylki" zawitał wyjątkowy gość-Pani z Książnicy Pedagogicznej w Kępnie. Pani Ewa opowiedział dzieciom o pracy w bibliotece, przekazała wiele cennych informacji o tym zawodzie,przeczytala kilka bajek, wierszy a na koniec przeprowadziła quiz z przekazanej dziom wiedzy:).
We wtorek 30.04.24r. grupa ,,Motylki" wraz z innymi przedszkolakami uczestniczyła w uroczystej Akademii z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja.To było wyjątkowe wydarzenie.