Przedszkole Samorządowe nr 4 w Kępnie

Święto Odzyskania Niepodległości

W naszym przedszkolu 10 listopada obchodziliśmy Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości.       Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas – Polaków dzień. Dzieci z grupy „Sarenki” wraz ze swoimi Paniami przygotowały piękny występ. Tego samego dnia wszystkie dzieci wraz z opiekunami dumnie odśpiewali Hymn Polski, co wiązało się z uczestniczeniem w projekcie ministerialnym „Szkoła do Hymnu”. Głównym celem akademii było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych kraju. Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć!