Przedszkole Samorządowe nr 4 w Kępnie

Pożegnanie grupy „Kreciki” – czas na nową przygodę!

W ostatnim dniu roku szkolnego 2025/2026 dzieci z grupy przedszkolnej „Kreciki”  pożegnały się z przedszkolem i rozpoczęły nowy etap swojej edukacyjnej przygody.

Na pamiątkę wspólnie wkopały drzewko „Krecik” oraz zakopały kapsułę czasu, w której znalazły się wyjątkowe wspomnienia- rysunki z przedszkolnych lat. Mamy nadzieję, że za kilka lat stanie się ona piękną pamiątką tego wyjątkowego okresu.

Nie zabrakło również miłych niespodzianek. Dzięki zaangażowaniu rodziców przyszli uczniowie otrzymali szkolne wyprawki, które z pewnością przydadzą się już od pierwszych dni nauki w szkole.

Na zakończenie tego pełnego wzruszeń dnia dzieci wybrały się na kępiński rynek, gdzie wspólnie delektowały się pysznymi lodami. Był to radosny i słodki finał przedszkolnej przygody, pełen uśmiechów, wspomnień i pięknych chwil.

Naszym Kochanym „Krecikom” życzymy samych sukcesów, wielu nowych przyjaźni oraz radości z odkrywania szkolnego świata. Powodzenia!