Przedszkole Samorządowe nr 4 w Kępnie

Piknik Rodzinny w naszym przedszkolu

Dnia 8 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny.

W ten piękny słoneczny dzień do naszego przedszkola przybyły całe rodziny, na które czekało moc atrakcji: dmuchańce, balony, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, bańki mydlane, zabawy ruchowe prowadzone przez Animatorkę, Miś-Gumiś, Piana-Party oraz loteria fantowa. Dzieci miały także okazję obejrzeć pojazdy – wozu strażackiego oraz policji. Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: pizzy, fontanny czekoladowe, popcornu oraz pysznych ciast upieczonych przez nasze kucharki. Uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz rodziców świadczą, że piknik był udany. Wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji pikniku – serdecznie dziękujemy !!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *