Konkurs ZZO Olszowa

Zdobyliśmy 1 miejsce w konkursie organizowanym przez Zakład Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o.o. za zbiórkę surowców wtórnych oraz przedmiotów ponownego użycia!
Miło jest nam poinformować, że zostaliśmy „Mistrzami recyklingu” i w nagrodę nasze przedszkole otrzymało tablicę interaktywną, a każde dziecko unikatowy worek z logo.
Uroczyste wręczenie nagrody oraz podziękowania przekazał dziś Burmistrz Miasta i Gminy Kępno- Piotr Psikus oraz Prezes Zarządu ZZO Olszowa – Sławomir Kraus.
Bardzo ważny jest nawyk zbiórki i segregacji surowców wtórnych. Udział w konkursie z pewnością przyczyni się do tego, aby wykształcić u dzieci troskę i obowiązek dbania o naszą planetę.
Z tego miejsca pragniemy jeszcze raz podziękować za pomoc i za zaangażowanie w zbiórce! Gdyby nie Państwo – Rodzice, nie udałoby się. Wspólnymi siłami zebraliśmy prawie 7 ton posegregowanych odpadów!
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Pana Łukasza Niełacnego za ogromną pomoc w transporcie i poświęcanie swojego prywatnego czasu.
Brawo dla Nas!