Przedszkole Samorządowe nr 4 w Kępnie

Dzień Edukacji Narodowej 2023

Dzień Edukacji Narodowej- polskie święto oświaty, upamiętniające rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, Potocznie nazywany Dniem Nauczyciela zawsze obchodzony 14 października,  w naszym przedszkolu świętowaliśmy dzień wcześniej. Jest to święto każdego pracownika naszego przedszkola ale także dzieci bo to one są dla nas największą motywacją do wykonywanej na co dzień pracy. Nasze obchody rozpoczęła przemowa Pani Dyrektor Sławomiry Czechlowskiej. Następnie ze swoim programem wystąpiła grupa „Wiewiórki”, po czym pasowane zostały dzieci uczęszczające do starszych grup. Po pasowaniu dzieci, Pani Dyrektor przyznała Nagrody Dyrektora wybranym pracownikom. Gratulujemy naszym koleżankom! Na sam koniec Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Marta Jędrysiak w imieniu wszystkich rodziców naszego przedszkola złożyła pracownikom serdeczne życzenia oraz upominek. Serdecznie dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za pamięć w tym ważnym dla nas dniu. 

Zapraszamy do galerii zdjęć!