Uroczyste zakończenie przedszkola
17 i 18 czerwca w naszym przedszkolu odbywały się uroczyste pożegnania dzieci kończących edukację przedszkolną. W tych dniach pożegnaliśmy łącznie 60 przedszkolaków, którzy po wakacjach rozpoczną nowy etap swojej edukacyjnej przygody w szkole. Dzieci zaprezentowały przygotowany program artystyczny, a następnie otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Był to czas pełen wzruszeń, radości oraz wspomnień związanych z …









